Flexin500 – Dręczą Cię bóle stawów? Wykonywanie codziennych prac jest męczarnią? Odzyskaj pełną sprawność dzięki tabletkom Flexin500!

opony kormoran 205

Suplement diety Flexin 500 używany jest na ból stawów.

Posiada postać kapsułek. Preparat ten działa regenerację chrząstki stawowej, działa przeciwbólowo i wynosi służenie przeciwzapalne, oraz zabezpiecza chrząstkę stawową przed zużyciem na wynik normalnego funkcjonowania. Ponadto Flexin 500 poprawia zdolność zaczynania się oraz jest zalecany osobom, które są kilka ruchu m.in. przez siedzący sposób życia, przekroczyły 45 rok działania a wymagają ochrony stawów, doznały urazu stawów oraz dalej towarzyszy im martw, uprawiają sport a co z tym chodzi ich stawy są nadmiernie obciążone i wymagają regeneracji.

W zestawie preparatu Flexin 500 uważają się następujące substancje: siarczan glukozaminy x 2KCl 533mg,celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), ekstrakt z kadzidłowca DER 6,1 (60% boswellic acid) 20mg, sole magnezowe kwasów tłuszczowych (substancja przeciwzbrylająca), witamina C 10 mg, dwutlenek krzemu (substancja przeciwzbrylająca); kapsułka Flexinu 500 montuje się z żelatyny i wody.

Dawkowanie Flexinu 500 powinno robić się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z wiedzami otwartymi na ulotce.

Zalecana porcja suplementu Flexin 500 do spożycia w ruchu dnia to 3 razy dziennie po 1 tabletce w trakcie posiłku, popijane sporą dawką wody.

Przed zastosowaniem preparatu należy zapoznać się z zasadą ulotki daną do opakowania bądź skonsultować się z specjalistą lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na wolny składnik suplementu. Flexin 500 należy przestrzegać w środowisku ważnym dla niemowląt. Przed zażyciem należy sprawdzić datę pozycje na opakowaniu. Nie należy przekraczać zapraszanej do jedzenia w toku dnia porcji preparatu. Suplementy diety nie potrafią być użytkowane jako substytut zróżnicowanej diety.

Flexin500 promocja

Femmax tanio

tani Breast Fast